z

 

Mazda
CX-3

Проголосувати

 

Після оновлення кросовер Mazda CX-3 має дуже легкі зміни в дизайні, які лише підкреслюють ефектну зовнішність моделі. Зокрема, рестайлінгова CX-3 вирізняється інакшим оформленням решітки радіатора і задніх ліхтарів, а також додатковою хромованою обробкою.

Інтер’єр кросовера модернізований більш помітно. Головним нововведенням є змінена компоновка центральної консолі, на якій тепер відсутній важіль стоянкового гальма, замінений клавішею нового «електроручника» з функцією автоматичного утримання. Крім того, окантовка дефлекторів воздуховодів тепер красується новим кольором Soul Red Crystal.

Удосконалений круїз-контроль Mazda CX-3 тепер здатен працювати вже з моменту старту, а не з 30 км/год, як раніше. Крім того, оновилася і система автоматичного гальмування SCBS, яка тепер краще реагує на пішоходів. Як і раніше, водієві допомагають функції контролю «сліпих» зон, моніторингу виїзду за смугу руху та інші корисні асистенти.

Дволітровий бензиновий двигун також зазнав суттєвої модернізації, спрямованої на зменшення шкідливих викидів, поліпшення ефективності та швидше прогрівання під час холодного старту. Потужність базової версії мотора підвищено до 121 к.с., а топ-варіант, доступний для повнопривідної версії Mazda CX-3, як і раніше, видає 150 сил.

Відео

Mazda в Україні

ДП «АВТО Інтернешнл»

Дилерська мережа

від 665 000 грн.

Претендент конкурса Автомобиль 2019 года в Украине: Mazda CX-3

Компактный кроссовер Mazda CX-3 прошел плановое обновление интерьера и экстерьера, а также сбросил 50 кг веса.

Читати більше

Тест-драйв Mazda CX-3 - особенности эксплуатации зимой и летом

 

Нам удалось протестировать Mazda CX-3 в зимних и летних условиях. И в обоих случаях мы нашли применения полному приводу и ощутили озорной характер субкомпактного кроссовера.

Читати більше

Близкое знакомство с молоденькой красоткой Mazda CX-3

 

В компании с молоденькой красоткой Mazda CX-3 мы провели не одну неделю и встретили не одно время года. И теперь делимся подробностями о самом компактном кроссовере компании.

Читати більше

Характеристики Комплектації
Тип кузова Кроссовер
Дверей/місць 5/5
Габарити, Д/Ш/В, мм 4275/1765/1535
База, мм 2570
Кліренс, мм 160
Об’єм багажника, л 350
Об’єм бака, л 48-44
Тип двигуна бензиновий
Об’єм, см куб. 1998
Потужність, к.с. 121-150
Тип приводу Передній, повний
Трансмісія 6-ступенева автоматична
Максимальна швидкість, км/год 187-195
Розгін 0-100 км/год, с 9,9-9,6