z

Mercedes-Benz
A-Class 

Проголосувати

Новий Mercedes-Benz A-Class так само молодий і динамічний, як і раніше, але більш дорослий і комфортний. Він повністю пере визначає  сучасну розкіш в компактному класі і революційний дизайн інтер’єру. Матеріали обробки стали ще краще, кермо і зовсім від S-Class! А ще Mercedes-Benz першим в сегменті відмовився від механічної приладової панелі, змінивши її на сенсорну. Тепер перед вами — тільки 2 дисплея. У базовій версії вони семидюймові, а у топ-моделі — десятидюймові під єдиним склом, як у старших по класу братів Mercedes-Benz. Причому прилади з легкістю конфігуруються на свій розсуд. Найсвіжіша мультимедійна система MBUX (Mercedes-Benz User Experience) на вершині технологічності, тут все чудово: графіка, швидкодія, відгуки на дотики і рух.

Голосове управління в A-Class, як в смартфонах, на зразок Siri в IPhone. Активується він фразою <Hey, Mercedes «або» Привіт, Мерседес »і здатний виконувати не тільки прямі команди, але і володіє задатками штучного інтелекту, самонавчається в процесі використання. Система відмінно розпізнає мову (зашито 23 мови) і швидко працює. Втім, можна управляти всіма функціями і вручну — натисканням на екран або тачпад на центральному тунелі.

Подарують комфорт за кермом мультиконтурні крісла з регульованою бічною підтримкою, вентиляцією і масажем. В цілому салон став просторішим — більше місця для ніг, ліктів, плечей і досить комфортно пасажирам заднього ряду. Самий <маленький> Mercedes-Benz зі зміною покоління виріс в усіх напрямках: на 120 мм в довжину, на 16 мм в ширину і на 7 мм у висоту, в порівнянні з попереднім поколінням. База подовжилася на 30 мм, відповідно на задньому ряду простору додалося. Збільшилося і багажне відділення — 370 л, що на 29 л більше, ніж раніше.

Відео

Mercedes-Benz в Україні

АвтоКапітал

Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні

від 843 713 грн.

Претендент конкурса Автомобиль 2019 года в Украине: Mercedes-Benz A-Сlass

Третье поколение Mercedes-Benz A-Сlass стало не только серьезнее внешне, но и получило ряд новых электронных опций.

Читати більше

До Украины добрался Mercedes-Benz A-Сlass 2019 и обновленный C-Сlass

Вы уже и думать забыли, а новый Mercedes-Benz A-class и обновленный C-class уже в Украине. Встречайте красивых и технологичных!

Читати більше

Новый Mercedes-Benz A-Class 2019 представлен официально

Новый Mercedes-Benz A-Class 2019 уже представлен. Третьему поколению хетча есть чем похвастать.

Читати більше

Характеристики Комплектації
Тип кузова Хетчбек
Дверей/місць 5/5
Габарити, Д/Ш/В, мм 4419/1796/1440
База, мм 2729
Кліренс, мм н.д.
Об’єм багажника, л 370
Об’єм бака, л 43
Тип двигуна бензиновий, дизельний
Об’єм, см куб. 1332-1991
Потужність, к.с. 116-224
Тип приводу Передній
КП 7-ступеневий робот 7G-DCT
Максимальна швидкість, км/год 202-250
Розгін 0-100 км/год, с 10,5-6,2