z

Друге покоління кросовера Renault Duster може похвалитися більш виразним дизайном і повністю новим кузовом. При цьому не можна не відзначити явну спадкоємність, яку видає добре впізнавані пропорції моделі.

Усередині новий Duster перетворився не менше кардинально, ніж зовні. У салоні з’явилися нові сидіння з великою кількістю регулювань, повністю змінена панель приладів і центральна консоль, а також оригінально оформлені дефлектори вентиляції. Крім того, в обробці інтер’єру тепер використовуються більш якісні матеріали. Рульове колесо відтепер можна відрегулювати не тільки по висоті, але і по вильоту.

Помітно багатшим стало оснащення кросовера, який отримав опції, що раніше були доступні тільки для моделей більш дорогого цінового сегменту. Наприклад, система кругового огляду Multi View з чотирма камерами, або функція безключового доступу з картою-ключем «вільні руки». Також в списку опцій з’явився клімат-контроль, шкіряна оббивка сидінь, 17-дюймові колісні диски і інші корисні опції. Список електронних «помічників» поповнився системами допомоги на спуску і підйомі, а також функцією моніторингу «сліпих» зон.

Лінійка двигунів нового Duster включає бензиновий двигун 1,6, який видає 115 к.с., а також 110-сильний дизельний мотор 1,5. Крім стандартної «механіки», дизельна версія пропонується з шестиступеневим «роботом» EDC з двома зчепленнями.

Відео

Renault в Україні

АТ "Рено Україна"

Дилерська мережа

від 384 900 грн.

Претенденты конкурса «Автомобиль года в Украине 2019»: Renault Duster

Появление нового Renault Duster подогрело интерес к модели, которая в мае стала самой продаваемой среди новых авто.

Читати більше

Новый Дастер в двух вариантах можно протестировать на New Cars Fest

На фестивале New Cars Fest в Киеве сегодня и завтра можно провести тест-драйв нового Дастера 2018, причем в двух вариантах исполнения – с механической и автоматической коробкой EDC и с полным и передним приводом

Читати більше

Тест-драйв полноприводного Renault Duster нового поколения

Первое поколение Renault Duster, успешно отбыв положенный ему срок на конвейере, в 2017 году передало эстафету второму

Читати більше

Renault презентовала новые версии кроссовера Duster

В начале осеннего сезона компания “Рено Украина” нашла сразу несколько информационных поводов для того, чтобы еще раз напомнить о себе.

Читати більше

Характеристики Комплектації
Тип кузова кроссовер
Дверей/місць 5/5
Габарити, Д/Ш/В, мм 4341/1804-2052/1682-1693
База, мм 2674-2676
Кліренс, мм 210
Об’єм багажника, л 414-1623
Об’єм бака, л 50
Тип двигуна бензиновий, дизельний
Об’єм, см куб. 1,5-1,6
Потужність, к.с. 110-115
Тип приводу Передній, повний
КП КП 5- ступенева механiчна, 6-ступенева механiчна, 6-ступеневий робот EDC
Максимальна швидкість, км/год 158-173
Розгін 0-100 км/год, с 11,8-12,9