Виглядає Chery Tiggo 2 стильно і витончено: стрункі лінії кузова підігріті яскравими квітами забарвлення, а сигнали поворотів в задніх ліхтарях, що нагадують букву «С», претендують на те, щоб стати фірмовою фішкою китайської марки.

Доповнюється образ оригінальним салоном з акуратною панеллю приладів і контрастними кольорами декору: виглядає стильно, модно, молодіжно!

На передній панелі домінує великий 8-дюймовий сенсорний дисплей мультимедійної системи. Вона добре співіснує зі смартфонами на Android і iOS, дозволяючи відображати картинку з екрану телефону (дуже зручно для навігації по пробках) і слухати з нього улюблену музику.

Компактний кросовер відрізняється значною місткістю: салон просторий для пасажирів, багажник великий (420 л) і правильної форми з маленькою вантажною висотою. При цьому задні сидіння складаються в пропорції 2:3, а по салону розкиданий 21 відсік для дріб’язку. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні з’явився новий кросовер Chery Tiggo 2

Звичайно, машина ця аж ніяк не позашляховик: повного приводу тут бути не може. Але відчувати себе цілком упевнено на наших дорогах дозволить великий кліренс в 186 мм, короткі звіси і енергоємна підвіска.

У дилерську мережу ТОВ «СІ ЕЙ АВТОМОТІВ» автомобіль поставляється з одним двигуном – 1,5-літровим 106-сильним атмосферним мотором з системою зміни фаз газорозподілу. Він працює в парі з 5-ступінчастою механікою або 4-ступінчастою АКП.

Думка

Ви подивіться, як він виглядає: практично європейський автомобіль. І їде настільки адекватно, що ви забуваєте, що це китаєць. За 300 тис. грн. купити в Україні кросовер, який виглядає бадьоро, відмінно їде, дозволяє перевозити майже 400 л скарбу, – це прекрасний вибір. Навіть з огляду на те, що тут немає повнопривідної трансмісії – для міста, траси і легкого бездоріжжя його високого кліренсу і коротких звісів буде достатньо.

Сергій Суховський, Autoua.net