В абсолютному заліку титул «Автомобіль року в Україні 2018» завоював невеликий, але перспективний і войовничий Ford Fiesta.

За підсумками голосування журналістського і громадського журі, нова Фієста з досить великим відривом обійшла своїх суперників, представників абсолютно різних класів і цінових категорій.

Про причини успіху Fiesta можна висувати різні теорії, але безперечно одне: Фієста 2017 — це не просто оновлена машина, а дійсно новий автомобіль. У моделі нова технічна база, інша зовнішність, але колишня сутність — зовні малолітражний Форд здається мініатюрним, однак сидячи всередині нестачі в просторі не відчуваєш. Більш того, в новому поколінні Фієсти відчувається навіть якась преміальність — настільки затишний, м’який і комфортний цей Форд.

Citroen C3

За підрахунками балів, новий Ford Fiesta став абсолютним переможцем в загальному заліку, випередивши Renault Megane Sedan (переможець в номінації «Компактний клас») і Citroen C3 (переможець в номінації «Малий клас»), що увійшли в ТОП-3.

Легковий 2018 (2)

Українському споживачеві Fiesta доступна з 2-ма бензиновими атмосферними двигунами об’ємом 1,1 л потужністю 70 к.с. і 85 к.с. і 1,0-літровим турбомотором EcoBoost потужністю 100 к.с. Коробка передач — механічна або 6-ступінчаста автоматична.

Нагадаємо, в нинішньому конкурсі «Автомобіль року в Україні 2018» традиційно голосувало два журі — Громадське і Журналістське. Журналістське журі представлено членами Клубу автомобільних журналістів України (КАЖУ). Громадське журі — це всі мешканці України, що заповнили відповідну анкету для голосування.

Ford Fiesta

Організатор акції «Автомобіль року в Україні» ТОВ «Автомедіагруп» в цьому році уклав договір з незалежною аудиторською компанією Baker Tilly про інспектування проведення конкурсу з самого початкового етапу і до визначення всіх переможців. Даний договір є безперечною гарантією незалежності акції, що надає «Автомобілю року в Україні» ще більшої авторитетності. Крім того, в рамках проведення конкурсу на звання «Автомобіль року в Україні 2018» організатори акції надали можливість членам Журналістського журі провести протягом року три ознайомлювальних тест-драйви автомобілів-претендентів на перемогу.