В конкурсі «Автомобіль року в Україні 2018» найнепередбачуваними стали результати підрахунку голосів при виборі фіналіста в одній з головних номінацій, а саме, «Кросовер/SUV 2018 року в Україні».

Mazda CX-5

Mazda CX-5 стала кросовером 2018 року в Україні

Можна сміливо сказати, що за всю історію існування конкурсу вперше за престижний титул боролися практично рівні претенденти на перемогу: Ford Kuga, Honda CR-V, Mazda CX-5, Peugeot 3008 і Skoda Kodiaq. Аж до останнього дня голосування чаша терезів схилялася то в одну, то в іншу сторону. Тим більш значущою виглядає перемога Mazda CX-5.

Нагадаємо, що дебют нової Мазда СХ-5 в Україні відбувся минулого літа. Новинку легко впізнати за ще більш елегантним дизайном, стильною головною оптикою, а також видозміненим заднім ліхтарям.

Однією з важливих інновацій новинки є унікальна система векторизації тяги G-Vectoring Control (GVC), що забезпечує високий рівень стабільності та безпеки, особливо в поворотах. Серед інших приємних і корисних опцій — нова технологія проекціонування на лобове скло і функція дистанційного відкриття багажника.

Mazda CX-5

ІНФОГРАФІКА

Новинка пропонується з економічними і тяговими силовими агрегатами сімейства SKYACTIV. Бензинова лінійка представлена 2-літровим (150 к.с.) мотором, який працює в парі з 6-ступінчастою механікою або автоматом, а також 2,5-літровим (194 к.с.) двигуном, який пропонується виключно з 6-ступінчастим автоматом.

Mazda CX-5

Любителям дизельних машин можна обрати 2,2-літровий двигун (175 к.с.), який працює в парі з 6-ступінчастою АКП. Бензинові версії представлені із переднім та повним приводом, а дизельна модифікація оснащена приводом на всі колеса.

В арсеналі Мазда СХ-5 є адаптивні світлодіодні фари, система контролю сліпих зон і контролю за дорожньою розміткою, а також — екстреного гальмування в місті. Доступ до всіх функцій машини здійснюється через MZD Connect, що підтримує синхронізацію зі смартфоном.

Mazda CX-5

Проекція роботи систем і інформація з камери паркувальної системи виводяться на 7-дюймовий сенсорний дисплей інформаційно-розважальної системи. Нагадаємо, що саме компактний кросовер СХ-5 став первістком бренду, в якому знайшли своє застосування емоційний дизайн KODO і повний спектр новітніх технологій SKYACTIV.

Цікаво, що з моменту свого дебюту ця модель отримала понад 60 премій у всьому світі, включаючи титул «Автомобіль року в Японії». Mazda СХ-5 швидко увійшла в рейтинг найбільш продаваних позашляховиків, зокрема в Україні. До речі, поставки в нашу країну здійснюються безпосередньо з головного конвеєра компанії в Хіросімі.