В рамках конкурсу «Автомобіль року в Україні 2018» Renault Megane Sedan випередив у своєму класі Skoda Octavia, Honda Civic і Hyundai i30.

У Megane в кузові седан багажник на 184 літра більше, ніж у хетчбека. До того ж 4-дверна модифікація має більшу колісну базу, що збільшило простір для ніг задніх пасажирів.

Треба сказати, що до останнього дня голосування Renault Megane Sedan і Skoda Octavia йшли буквально «ніс у ніс». Однак, за сумарними підрахунками голосів журналістського і громадського журі, з відривом майже в 100 балів Меган все ж оминув досить сильного чеського суперника. Втім, і Шкоді довелося непросто — їй «наступала на п’яти» нова Honda Civic, яка посіла 3-е місце в своєму класі.

Megane Sedan в Україні пропонується з трьома двигунами. Бензинові модифікації представлені атмосферним 1,6 л (115 к.с.) двигуном, з механічною 5-ступінчастою або варіатором CVT, а також турбованим 1,2-літровим (130 к.с.) з 7-швидкісною EDC з подвійним «мокрим» зчепленням. Також є улюблений (і добре знайомий) багатьма 1,5-літровий 110-сильний турбодизель, який агрегатується з 6-ступінчастою механікою або «роботом».