На офіційній церемонії визначення «Автомобіля року в Україні 2016» 22 лютого стали відомі моделі автомобілів, які отримали титули в основних і додаткових номінаціях, а також за класами. Серед учасників голосування відбудеться розіграш головного призу – автомобіля та інших цінних призів.

Оргкомітет рейтингу «Автомобіль року в Україні 2016» озвучив дату проведення розіграшу призів серед тих, хто брав участь у голосуванні – 11 березня 2016 року. У цей день в ефірі Першого автомобільного телеканалу, а також на сайті autocentre.ua і autoroku.autocentre.ua за участю спеціальної комісії відбудеться розіграш всіх призів.

Головним призом є автомобіль Zotye Z100 від компанії «Богдан-Автотрейд». Один щасливчик отримає право купити його за символічні 1000 гривень.

«Автомобіль року в Україні 2016»: переможці отримали нагороди!

Крім того, будуть розіграні і інші призи. Так, агентство подієвого туризму «За сім морів» організує одному учаснику голосування безкоштовну поїздку на дві персони на Гран-прі Formula 1 до Угорщини. А один з любителів пляжного відпочинку отримає сертифікат номіналом 20 000 грн. на відпочинок від європейського туроператора TUI Україна. Двоє автовласників виграють комплекти шин NOKIAN TYRES, ще двоє – сертифікати на безкоштовну установку комплекту ГБО IV покоління ZenitPro. Крім того, буде розіграно вісім комплектів захисної плівки AutoProTech і три міні-мийки Kerсher, чотири запаса пального Mustang від WOG.

Детальніше про призи можна дізнатися тут

Розіграш буде відбуватися шляхом випадкового вибору за допомогою спеціальної комп’ютерної програми. Після розіграшу спеціальна комісія затвердить результат, після чого прізвища переможців будуть опубліковані на autoroku.ua, autocentre.ua. Процедура розіграшу пройде чесно і відкрито!