Голосування за кращий автомобіль продовжується. Кожен бажаючий може проголосувати з 24 листопада 2014 по 15 січня 2015 року на сайті autoroku.ua.

Автолюбителям акція дає можливість не тільки проявити свою компетентність і висловити власну думку з приводу кращих автівок, але и отримати корисні призи.

Цього року учасники Всеукраїнської Акції «Автомобіль року в Україні 2015» можуть отримати бензин WOG Mustang від національної мережі автозаправних комплексів WOG. Провідна компанія надала для цього 500 літрів високоякісного бензину WOG Mustang: 2 переможця отримають по 50 літрів та ще 20 щасливчиків – по 20 літрів.

Зверніть увагу, що акційний бензин буде розіграний виключно серед власників карток лояльності «ПРАЙД» мережі АЗК WOG. Картку можна отримати безкоштовно на будь-якій АЗК WOG.

Нагадаємо, що у 2014 році споживачі п’ятий рік поспіль визнали WOG найкращою «Мережею автозаправних комплексів року». Саме за неї проголосувала більшість респондентів в ході Міжнародного конкурсу «Вибір року» в Україні. Окрім цього компанія стала лауреатом ще однієї номінації. Фірмове пальне MUSTANG визнано «Найкращим пальним року».

Взяти участь у голосуванні можна безпосередньо на сайті autoroku.ua, через мобільні версії сайту з планшета або смартфону, через спеціальний додаток на сторінці vk.com/autoroku або заповнивши анкету в журналі «Автоцентр». Цього року організатори підготували мультимедійні презентації автомобілів — учасників. Розширені фотогалереї, тест-драйви, статті та відео допоможуть у виборі.

Проголосуй прямо зараз!