Продовжується вибір «Автомобіль року в Україні 2015». Кожен бажаючий може проголосувати з 24 листопада 2014 по 15 січня 2015 року на autoroku.ua.

Цього року учасники Всеукраїнської Акції «Автомобіль року в Україні 2015» можуть отримати унікальну можливість взяти участь в тест-драйві з провіднимиавтомобільними журналістами завдяки підтримці найбільшої української приватної мережі автозаправних комплексів WOG та фірмового пального MUSTANG.

Серед учасників, які заповнять анкету Акції «Автомобіль року в Україні 2015» будуть розіграні 7 запрошень на журналістський тест-драйв 10-ти новеньких авто. Зверніть увагу, що запрошення на тест-драйв будуть розіграні виключно серед власників карток лояльності «ПРАЙД» мережі АЗК WOG, які проголосують до 15 грудня 2014 року. Картку можна отримати безкоштовно на будь-якійАЗК WOG.

В рамках незвичайного тест-драйву, що буде проходити на гоночної трасі «Чайка», 7 переможців зможуть самостійно оцінити кращу «десятку», що претендують на звання «Автомобіля року в Україні 2015» та поспілкуватись з автомобільними експертами країни.

Взяти участь у голосуванні можна безпосередньо на сайті autoroku.ua, через мобільні версії сайту з планшета або смартфону, через спеціальний додаток на сторінці vk.com/autoroku або заповнивши анкету в журналі «Автоцентр». Цього року організатори підготували мультимедійні презентації автомобілів — учасників. Розширені фотогалереї, тест-драйви, статті та відео допоможуть у виборі.

Проголосуй прямо зараз!