В рамках Всеукраїнської Акції «Автомобіль року в Україні 2015» стартував новий сезон головних автомобільних виборів країни. Кожен бажаючий може проголосувати з 24 листопада 2014 по 15 січня 2015 року. Основним майданчиком для голосування традиційно є сайт autoroku.ua

Свій вибір можна легко здійснити безпосередньо на сайті autoroku.ua, через мобільні версії сайту з планшета або смартфону, через спеціальний додаток на сторінці vk.com/autoroku або заповнивши анкету в журналі «Автоцентр».

Цього року організатори підготували мультимедійні презентації автомобілів — учасників. Розширені фотогалереї, тест-драйви, статті та відео допоможуть у виборі.

«Автомобіль року в Україні» – всеукраїнська акція, в якій автомобілісти України та професійне журналістське журі вибирають кращі нові машини в різних номінаціях.

Автолюбителям акція дає можливість проявити свою компетентність і висловити власну думку з приводу кращих автівок, залишивши слід в автомобільній історії. Для новинок на автомобільному ринку участь в акції – це не тільки престиж і всеукраїнське визнання марки, але й початок нового етапу життя автомобіля в нашій країні.

Традиційно, серед усіх, хто проголосував, буде розіграний автомобіль. Цього року переможцю дістанеться Skoda Rapid. Активних учасників акції чекають і інші призи: бензин WOG Mustang, шини Nokian Tyres, автолампи Philips X-treme Vision + 130% і Philips White Vision.

Проголосуй прямо зараз!

Організатор акції – Медіагрупа «Автоцентр»
За участю Клубу автомобільних журналістів України
За підтримки Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів, Асоціації «Укравтопром» та Транспортної академії України